ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.12.2017 | 09:31

Патрульнi Кропивницького розпочали вивчати англiйську мову

Патрульнi Кропивницького розпочали вивчати англiйську мову

Вчора, 15 грудня, в мiстi стартувала програма з вивчення англiйської мови для патрульних.

Курс розрахований на 6 мiсяцiв та проходить за пiдтримки посольства США в Українi. Про це повiдомили у прес-службi патрульної полiцiї Кропивницького.

У розробцi навчальної програми використовують найкращi практики Британської Ради з викладання англiйської мови для представникiв правоохоронних органiв у рiзних країнах свiту. Навчання проходить на базi обласної бiблiотеки iм. Д. Чижевського, в iнформацiйному центрi «Вiкно в Америку».

Вивчати англiйську патрульнi будуть у вiльний вiд роботи час.

«З 2002 року iнформацiйний центр «Вiкно в Америку» дiяв за принципом розмовного клубу, а саме спiлкування вiдбувалося з носiями англiйської мови - представниками Корпусу Миру. В цьому роцi ми започаткували повноцiнний академiчний курс з вивчення англiйської для окремої верстви населення, для полiцейських. Навчальний курс охоплює вивчення усiх необхiдних мовних навичок та граматики, але ключове значення вiдводиться навчанню вiльнiй розмовнiй англiйськiй та комунiкацiї в цiлому. Пiзнiше ми плануємо включити в програму i професiйну мову, яка допоможе патрульним безпосередньо в роботi. Полiцейськi вивчатимуть такi теми як: опис людей, транспортних засобiв, орiєнтування у мiстi тощо», - розповiдає тренер програми «Англiйська для патрульної полiцiї» Iнна Лопата.

Самi ж патрульнi з радiстю пiдтримали iдею вивчення iноземної мови, та сподiваються, що новi навички володiння англiйської стануть у нагодi при спiлкуваннi з iноземними громадянами.

231 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.