ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Освітні пільги для учасників АТО та їх дітей у Кропивницькому

Освітні пільги для учасників АТО та їх дітей у Кропивницькому

14 липня 2017 року о 12.00 в Кіровоградському Прес - клубі
(м. Кропивницький, вул. Соборна, 1А, ТЦ «Копілка», ІІ поверх) відбудеться презентація результатів дослідження «ОСВІТНІ ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХ ДІТЕЙ У КРОПИВНИЦЬКОМУ», проведеного представництвом ГО «Юридична Сотня» в Кіровоградській області.

12 липня 2017 року офіційно стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Це означає, що учасники АТО та їх діти теж мають можливість стати студентами. До того ж на пільгових умовах. Однак не всі знають, які саме пільги під час вступу та навчання мають їм надаватися. 

Така необізнаність з пільговими можливостями учасників АТО та їх дітей стає на заваді в процесі користування ними освітніми послугами. Тому у першій частині презентації учасники заходу зможуть ознайомитися, які освітні пільги доступні для учасників АТО та їх дітей.

Додатковими перешкодами у користуванні пільгами є те, що конкретизація їхнього змісту відбувається на рівні кожного окремого навчального закладу, а отже обсяг наданих пільг буде відрізнятися залежно від вузу.

Для того щоб учасники АТО та їх діти знали, якими пільгами вони можуть скористатися у конкретному вузі, було проведено дослідження «Освітні пільги для учасників АТО та їх дітей у м. Кропивницькому». В рамках дослідження проаналізовано інформацію щодо переліку пільг та порядку їх реалізації у навчальних закладах м. Кропивницького, яка буде оприлюднена під час другої частини презентації. 

Оскільки порушення прав учасників АТО у різних сферах є досить поширеним явищем, третя частина презентації буде присвячена питанням механізму захисту їх прав. Ми озброїмо наших захисників чітким алгоритмом дій, який стане їм у нагоді під час оскарження можливих неправомірних дій з боку навчальних закладів.

Запрошуємо до участі журналістів, учасників АТО та їх дітей, представників органів влади та громадських організацій, правозахисників, волонтерів та всіх зацікавлених осіб.

Учасники прес-брифінгу: 
- Антон Красов правозахисник, юрист ГО "Юридична Сотня";
Ігор Герасмиенко, волонтер ГО «Юридична Сотня» 
У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за телефоном: 098 159 09 32 (для ЗМІ).

1790 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.