ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Освіта в Світловодську не потрібна?

Освіта в Світловодську не потрібна?

Ось такий наказ змушений був видати начальник управління освіти світловодської міської ради, в зв"язку з відсутністю фінансування з боку міської влади: 

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ 

від « 28 » січня 2019 р.     № 40

м. Світловодськ

Про забезпечення функціонування

закладів освіти в умовах відсутності

фінансування на поточні видатки

Станом на 31.12.2018 року за наслідками річного звіту фінансово-господарської діяльності управління освіти, через припинення фінансування установ на поточні видатки з жовтня 2017 року, склалась кредиторська заборгованість в сумі 199703,36 грн. (довідка додається).

Незважаючи на багаточисельні звернення начальника управління освіти до міського голови В.Козярчука з приводу необхідності фінансування галузі з поточних видатків, дане питання залишається без належної уваги та продовжує ігноруватися.

Всупереч вимогам Закону України «Про місцеве самоврядування»,  ст.25 п.6, ст.78 Закону України «Про освіту» міським головою В.Козярчуком разом з фінансовим управлінням галузь «Освіта» з поточних видатків не фінансується.

Такі дії міського голови В.Козярчука не дозволяють утримувати приміщення в належному стані відповідно до вимог наглядових служб, ставлять під загрозу ведення централізованоюбухгалтерією бухгалтерського обліку закладів освіти та їх функціонування.

Враховуючи вищевикладене, з метою реалізації державної політики в галузі «Освіта» в місті, можливості ведення централізованою бухгалтерієюбухгалтерського обліку  закладів освіти

НАКАЗУЮ:

1.  Керівникам закладів освіти:

1)  посилити роботу щодо утримання приміщень за рахунок джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством;

2)  першочергово спрямувати позабюджетні кошти (коштиспецрахунків) на придбання миючих та дезінфікуючих засобів, метрологічної повірки засобів обліку, утримання інженерних мереж та придбання паперу, з передачею до централізованої бухгалтерії, для можливості нарахування заробітної плати та ведення бухгалтерського обліку в установах.

2.  Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління освіти забезпечити виконання наказу відповідно до вимог ведення бухгалтерського обліку.

3.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти                                                                                                                                     Г.Френкель

І це в той час, коли Світловодськ, за словами міського голови В. Козярчука, на першому місці в області за соціально-економічними показниками, а на казначейських рахунках більше двадцяти мільйонів вільних залишків?! Нонсенс?! Але, так є.  Мабуть прийшла пора запитати громаді - куди ж діваються кошти, якщо освіта не фінансується, медицина теж, не говорячи вже про ЖКГ - такого жахіття, як  цієї зими, Світловодськ ще не знав за всю свою історію. Тож,  де ж гроші громади, пане Козярчук?..

Ю. Таран.

532 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.