ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.07.2018 | 15:14

Організатори мистецького фестивалю «Кропивницький-2018» обіцяють перевершити всі очікування

Організатори мистецького фестивалю «Кропивницький-2018» обіцяють перевершити всі очікування

Підготувка до мистецького фестивалю «Кропивницький-2018», започаткованого міністерством культури за ініціативи народного депутата Олександра Горбунова минулоріч, підходять до завершення. За тиждень програму представлять широкому загалу. Але вже відомо, що буде вона насиченою, цікавою, різноплановою і розрахованою на тих, кому «від п’яти до ста п’яти». У цьому під час прес-конференції журналістів запевнив пан Горбунов.

«Якщо «Кропивницький-2017» був оглядом інноваційних тенденцій в українській культурі, то цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Герої серед нас». Тож, і ключовою на ньому буде тема героїзму, героїчних доль, героїчних вчинків», – зазначив нардеп і дещо деталізував, чого саме очікувати шанувальникам мистецтва з 29 серпня по 2 вересня, коли власне й пройде фестиваль.

Однією з особливостей «Кропивницького-2018» стане урізноманітнення його локацій. До традиційних – обласного театру імені Кропивницького, Театральної площі, Ковалівського парку, обласної  філармонії та площі Героїв Майдану – додаються Фортечні Вали, палати дитячих лікарень тощо. Книжковий фестиваль та вуличні музиканти заходу змісту, а місту культурницького шарму.

Цього разу організатори подбали і про заходи для дітей. Для цього відведено окремий день. Дитяча програма буде різноманітною і включатиме вуличну виставу Львівського театру «Воскресіння» «Принцеса та людожер», інтерактиви клоунів із Києва та Львова, дитячу виставку «Кіт,котрий гуляє сам по собі» та багато чого цікавого.

Тетральна програма Кропфесту продовжить відкривати нові тенденції театрального мистецтва України. Провідні українські театри привезуть вистави «Внутрішннє переконання», «Сцена 6», «Гамлет», «І люди,і ляльки» та  маштабний проект «Схід-Захід».

Музична програма цьогоріч також потішить найвибагливіших шанувальників мистецтва. До Кропивницького приїде ансамбль класичної музики імені Бориса Лошитського Національного будинку органної  та камерної музику. Два дні поспіль на головній площі  Героїв Майдану виступатимуть популярні солісти та гурти: «Мандри», Юлія Лорд, «Нічлава», Ірина Федишин, СКАЙ, «Без Обмежень», «ТІК», Альоша, «Антитіла», Тарас Петриненко та гурт «Бумбокс».

Важливою частиною фестивалю стане соціальна програма «Герої серед нас». Саме під час концертів відбудеться презентація Героїв – громадян Кропивницього та області, тих хто дає нам приклад самовідданого служіння Батьківщині.

518 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.