ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.07.2018 | 12:12

Олександрійську суддю звинуватили в тому, що вона "заслана ФСБ"

Олександрійську суддю звинуватили в тому, що вона  "заслана ФСБ"

Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Галина Коліуш повідомила про втручання у свою роботу. Учасник судового процесу заявляє, що її заслали в Україну російські спецслужби і вимагає її відводу. Таку інформацію оприлюднив прес-центр  судової влади України.

"3 липня 2018 року до суду надійшла заява про відвід судді Коліуш Г.В. як головуючої у справі. У заяві зазначено, що існують підстави, які викликають у заявника сумніви в неупередженості судді під час розгляду справи"– йдеться на сайті судової влади. 

Раніше у ЗМІ було оприлюднено інформацію про те, що "родина судді була заслана до судової системи України ФСБ Росії … з метою її дискредитації та розвалу, а також для захисту диверсантів ДНР та ЛНР у разі попадання їх до рук правосуддя України".

Суддя Коліуш вважає висловлені у заяві підстави надуманими, а звинувачення, за її словами, мають ознаки втручання в діяльність судді. Таким чином один із учасників процесу нібито намагається схилити її до ухвалення вигідного рішення.

Повідомлення Галини Коліуш внесено до реєстру. Вища рада правосуддя обіцяє перевірити викладені суддею факти та ухвалити відповідне рішення.

127 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.