ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.11.2014 | 21:19

Олександр Макеєнко - єдиний, хто вижив зі збитого МІ-8, одужує. ФОТО

Олександр Макеєнко - єдиний, хто вижив зі збитого МІ-8, одужує. ФОТО

Штурман вертольоту МІ-8, збитого 29 травня неподалік гори Карачун Донецької області, олександрієць Олександр Макеєнко одужує. Зараз він проходить реабілітацію у Хорватії. Про це у ФБ написав журналіст телеканалу "Інтер" Роман Бочкала.

"ЗМІ тоді повідомили, що загинули всі 14 осіб, які були на борту. Але, виявляється, один із членів екіпажу вижив! І зараз він в Хорватії на реабілітації. Олександр Макеєнко, з Олександрії, був за штурвалом того вертольота. Найскладніші переломи обох рук і ніг, компресійний перелом хребта... Але організм впорався. Саша одужує. Хоча психологічно йому жахливо важко і досі жахливо боляче згадувати про те, що трапилося. Але погляд сильний, не зламаний", - йдеться в повідомленні. - «Ми летіли над фруктовим садом, - розповів Олександр. - Все сталося дуже несподівано, не було ні характерного для ПЗРК хлопка, взагалі нічого. Просто раз і все ». Швидше за все, збили з великокаліберного кулемета. Ну і, звичайно ж, ніяких систем захисту не було - ні пасивних, ні активних... Та й тепер це вже не так важливо. Олександр думає про те, як швидше видужати і повернутися на фронт. Інших варіантів не розглядає".

Нагадаємо, що серед загиблих на борту МІ-8 було двоє товаришів Олександра, Сергій Бульдович та Сергій Кравченко, які служили в олександрійській військовій частині 2269. 

Фото: Роман Бочкала


1102 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.