ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.05.2017 | 15:06

Одне з підприємств, яке хоче поставити автобуси для Кропивницького, не допустили до аукціону

Одне з підприємств, яке хоче поставити автобуси для Кропивницького, не допустили до аукціону

Тендерний комітет кропивницького комунального підприємства «Електротранс» відхилилив документацію ТОВ "Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг". Два інших підприємства, які подалися на тендер, допустили до аукціону. 

Підставою відхилення документації СТГ «Інженерінг» стала «невідповідність кваліфікаційним критеріям». Серед невідповідностей – у довідці про здійснення аналогічної поставки автобусів не вказано номер та дата оприлюднення оголошення про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу. А оскільки ця поставка за 2016 рік проводилася не за Законом «Про публічні закупівлі», копія договору про минулорічну поставку автобусів, «не підтверджує досвід виконання аналогічних робіт».  

Ще одна підстава, яку знайшов тендерний комітет, є те, що у договорі приймання-передачі подібної поставки зазначено про поставку автобусу ЛАЗ з № шасі, який не відповідає Сертифікату відповідності, що виданий у 2010 році на два автобуси з іншими № шасі. 

Крім того, відмовили СТГ «Інженерінг» ще й через те, що умовою закупівлі вимагається надання копії реєстру виданої та отриманої податкової накладної, що підтверджують факт складання такої податкової накладної та/або копію витягу з Єдиного реєстру податкових накладних. Проте у тендерного комітету виникли сумніви, бо договір поставки товару був укладений 8 вересня 2016 року, податкова накладна складена 28 вересня, а зареєстрована в Реєстрі податкових накладних 10 жовтня. 

Також було зазначено, що підприємство, якому СТГ «Інженерінг» раніше поставило автобуси, має однакове місце реєстрації та спільних засновників з цим же СТГ «Інженерінг».

Таким чином, за перемогу в аукціоні змагатимуться дніпровський «Літан»  та київський "УкрЄвроМАЗ".  Аукціон відбудеться 10 травня. 

З технічними характеристиками автобусів, які пропонують поставити підприємства, можна ознайомитися за посиланням.  

2649 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.