ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.07.2017 | 11:37

Один з нардепів, який пройшов до Верховної Ради від Кіровоградщини, досі не відкрив приймальню

Один з нардепів, який пройшов до Верховної Ради від Кіровоградщини, досі не відкрив приймальню

У червнi 2017 року народнi депутати - мажоритарники вiд Кiровоградщини були бiльш активними у законодавчiй роботi. Четверо з п’яти депутатiв, дiяльнiсть яких дослiджує ОПОРА у Кiровоградськiй областi, у перший лiтнiй мiсяць стали спiвавторами законопроектiв у парламентi. Натомiсть один з депутатiв засiдання вiдвiдує, але не голосує  i не проявляє жодної  законодавчої активностi. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА у Кіровоградській області. 

У порiвняннi з травнем 2017 року мiсця у рейтингу змiнилися так: Костянтин Яринiч (ВО 99) – опустився на 30 мiсце (з 22-го), Олесь Довгий (ВО 102) пiднявся на 45 мiсце (з 64-го), Анатолiй Кузьменко (ВО 103) – 58 мiсце (з 37- го), Станiслав Березкiн (ВО 100) – пiднявся на  67 мiсце (з 73 - го). Михайло Поплавський (ВО 101) опустився на 75 мiсцi в рейтингу(з 70-го).

У червнi 2017 року народний депутат Костянтин Яринiч (фракцiя партiї «Блок Петра Порошенка») не пропустив жодного пленарного засiдання Верховної Ради. За звiтнiй перiод депутат став спiвавтором чотирьох законопроектiв, два з яких стосуються соцiального захисту населення. Депутат у червнi не був автором чи спiвавтором постанов i запитiв, не мав виступiв у  парламентi.

За звiтнiй перiод народний депутат Станiслав Березкiн (група Партiя «Вiдродження»)був присутнiй на 6 з 11 пленарних засiдань Верховної Ради(письмова реєстрацiя). Депутат став спiвавтором законопроекту про змiни до бюджету щодо фiнансування спортивних клубiв, якi забезпечують розвиток олiмпiйських або нацiональних видiв спорту. Також за звiтнiй перiод депутат став автором двох запитiв,  один з яких стосується проблем округу -  щодо забезпечення об'єктивного та неупередженого розслiдування кримiнальних проваджень по факту рейдерського захоплення ТОВ "НИВА-2010" с. Бережинка Кiровоградського району Кiровоградської областi. 

Михайло Поплавський (група "Воля народу") у червнi увiйшов до групи найменш дисциплiнованих депутатiв, якi взяли участь у менш нiж половинi голосувань. При цьому депутат не пропустив жодного пленарного засiдання парламенту. Також цей депутат продовжує безвiдповiдально пiдходити до питання налагодження комунiкацiї з виборцями – не має приймальнi в окрузi та не проводить прийомiв громадян.

Народний депутат Олесь Довгий (група «Воля народу») був присутнiй на 7 з 11 пленарних засiданнях Верховної Ради (письмова реєстрацiя). Депутат став автором i спiвавтором 2-ох законопроектiв, постанови та 4-ох запитiв. Запити стосуються як соцiальних, економiчних питань, проблем округу. Зокрема, щодо недопущення лiквiдацiї закладiв освiти i культури в м. Свiтловодськ та забезпечення прав їхнiх працiвникiв.

Анатолiй Кузьменко (фракцiя партiї «Блок Петра Порошенка») у червнi  не пропустив жодного пленарного засiдання Верховної Ради. Депутат став спiвавтором одного законопроекту - щодо внесення змiн до Регламенту Верховної Ради України. Анатолiй Кузьменко  у червнi не долучався до написання постанов та запитiв, не мав виступiв у парламентi.

Повна таблиця рейтингу доступна за посиланням.

Монiторинг здiйснюється Громадянською мережею ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: пiдзвiтнiсть, вiдповiдальнiсть, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Схiдна Європа та партнерами.

2101 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.