ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2019 | 15:08

Одеська залiзниця втретє збільшує вартість компенсації за тимчасове припинення руху потягiв через Кропивницький

Одеська залiзниця втретє збільшує вартість компенсації за тимчасове припинення руху потягiв через Кропивницький

Державна "Укрзалiзниця" виставила Кропивницькому уже третiй розрахунок збиткiв, якi нiбито понесе через змiну руху потягiв пiд час робiт із монтажу транспортної арки по вулиці Левитського. Про це йдеться на сайті міськради.

Мiський голова Андрiй Райкович розповiв, що думають та роблять з цього приводу у міськраді.

"Я надiслав листи до керiвника "Укрзалiзницi", звернувся до чинчого президента з проханням надати нам допомогу у вирiшеннi цього питання. Поки все у стадiї перемовин. Рiшення, якi надiйшли з Одеської залiзницi, нас не задовольняють, вони пропонують тимчасове "вiкно" на початку осенi, з 15 вересня", – зауважив Райкович.

Хоча перемовини із залiзничниками розпочали ще минулого року, i навiть досягнули певного порозумiння, потiм втрутився форс-мажор  – плиннiсть кадрiв у держструктурi.

"Тих, із ким узгоджували, уже немає. Керiвника Одеської залiзницi змiнили. Ми попередньо домовилися, нам дали пiдтвердження, усi дозволи для початку будiвництва. I про дати ми говорили. А зараз все це намагаються вiдтермiнувати, мовляв, велика кiлькiсть вантажiв, пасажирських та товарних потягiв. В одному з листiв вiд "Укрзалiзницi" говорилося про збитки у 80 мiльйонiв гривень, якi пiдприємство отримає через змiну маршрутiв руху пасажирських поїздiв або їх скасування. Далi з’явились новi умови: на час проведення робiт є технiчна можливiсть 16 пар вантажних поїздiв спрямувати на iншi напрямки, а 13 пар треба залишити без руху, орiєнтовна сума збиткiв – 300 мiльйонiв гривень. Сума росте навiть не в арифметичнiй прогресiї. Ми говорили спочатку про 67 мiльйонiв, потiм про 310, зараз уже про 380 мільйонів. Я звернувся до керiвника "Укрзалiзницi" особисто як очiльник мiста. У будь-якому випадку шляхопровiд збудують, подобається це комусь чи нi", – наголосив очільник Кропивницького.
404 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.