ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.06.2017 | 11:29

Оборонець Донецького аеропорту з Кропивницького бореться з пухлиною мозку i потребує допомоги на лiкування. ВIДЕО

Оборонець Донецького аеропорту з Кропивницького бореться з пухлиною мозку i потребує допомоги на лiкування. ВIДЕО

Володимир Ткаченко, служив у 3-му окремому полку спецпризначення. У зонi АТО захищав Донецький аеропорт. Повернувшись додому, вiдчув погiршення здоров’я, лiкарi виявили пухлину мозку. 

Заклик до небайдужих допомогти у лiкуваннi бiйця розмiстила на своїй сторiнцi у Фейсбуцi волонтерка Оксана Червоная. 

«Життя-найцiннiший дар. Скiльки воно коштує? Життя безцiнне. А шанс на життя? Для Володимира Ткаченка, спецпризначенця, який захищав нас вiд ворога у складi 3 ОПСпП, батька двох дiток, цей шанс коштує 100 000 гривень. Саме така сума потрiбна Володимиру для проходження хiмiотерапiї. Пiсля цього вже з'явиться можливiсть успiшно зробити третю операцiю. Володя знаходиться в Обласнiй лiкарнi у важкому станi. Але вiн тримає свiй фронт i має неосяжну жагу до життя. Сьогоднi вкотре переконалась, що янголи iснують! 60 000 гривень передали неймовiрнi люди, якi допомагають армiї з перших днiв вiйни, для лiкування нашого захисника.  Це не просто грошi. Це i є шанс на життя. Можливiсть вийти переможцем iз страшного двобою. Ранiше родинi спецпризначенця вже вдалося зiбрати 40 000 гривень. Дякую вiд себе i вiд iменi Володимира Ткаченка i його дружини Тетяни за пiдтримку, без якої родинi не обiйтися! Дякую, янголи свiтла! Кожен може пiдтримати Володимира, перерахувавши грошi для його лiкування на картку дружини, Тетяни Ткаченко», - повiдомила волонтер. 

Реквiзити для допомоги: 4149 6054 6142 9177 (Приватбанк) телефон 095-587-58-99.

Деталi дивiться у сюжетi телеканалу«2+2». 


2106 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.