ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.02.2019 | 17:00

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського щодня запрошує на заходи

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського щодня запрошує на заходи

Цими днями обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського, що у Кропивницькому, відзначає своє 120-річчя. Попри святковий настрій працівники книгозбірні традиційно підготували чимало цікавого для своїх відвідувачів на наступний тиждень.

Анонс заходів 

18 лютого об 11 годині у вiддiлi мистецтв пройде зустрiч із вiдомою українською майстринею-писанкаркою Iриною Михалевич. У програмi: електронна презентацiя "Писанка у свiтi" та представлення нової книги майстринi "Українська народна писанка".

19 лютого о 10 годині у вiддiлi мистецтв вiдбудеться перегляд українського документального фiльму "Все палає". Стрiчка знята Олександром Течинським, Олексiєм Солодуновим та Дмитром Стойковим i розповiдає про подiї на Майданi у Києвi взимку 2013-2014 рокiв.

20 лютого о 14 годині у залi гуманiтарних наук вiдбудеться загальномiський захiд: музично- лiтературний реквiєм "Небо Майдану", присвячений героїцi Революцiї Гiдностi i Дню Героїв Небесної Сотнi. На захiд запрошенi учасники Майдану, вiдомi мiсцевi поети i барди. В програмi – мистецькi виступи учнiв загальноосвiтнiх шкiл мiста. У рамках заходу буде представлена мiнi-виставка робiт вихованцiв iсторико-технiчного стендового моделювання Станцiї юних технiкiв та тематична книжкова виставка бiблiотеки "Небесна Сотня у вирiй полетiла". Цi заходи мають на метi вшанування учасникiв Майдану, увiчнення пам’ятi Героїв Небесної сотнi та виховання юних патрiотiв як справжнiх захисникiв нашої Вiтчизни.

20 лютого о 14 годині, у рамках заходiв до 100-рiччя створення Української Центральної Ради, у вiддiлi обслуговування користувачiв вiдбудеться презентацiя книги кандидата iсторичних наук ЦДПУ iм. В. Винниченка Iнни Вiвсяної "Соборницька мiсiя українських сiчових стрiльцiв у Надднiпрянськiй Україні". 

21 лютого о 14 годині у вiддiлi краєзнавства поетеса i прозаїк Iрина Небеленчук проводить захiд, присвячений письменнику Василю Мошуренку "Сторiнки пам’ятi".

23 лютого о 13 годині у вiддiлi мистецтв вiдбудеться творча зустрiч "Ярослав Iвашкевич: портрет у дзеркалi мистецтва", присвячений 125-рiччю вiд дня народження знаного польського письменника. 

24 лютого о 15 годині розпочинається фестиваль "Класика австралiйського кiно". Показ вiдбудеться за пiдтримки Посольства Австралiї в Українi та у спiвпрацi з компанiєю Артхаус Трафiк.

179 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.