ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.11.2017 | 09:58

Нова ялинка у Кропивницькому буде з новою ілюмінацією

Нова ялинка у Кропивницькому буде з новою ілюмінацією

Про це повідомила начальниця відділу культури та туризму Анна Назарець під час прес-конференції. Стара ялинка прослужила місту 10 років. За цей час елементи штучної хвої втратили свій колір, а каркас потребував реконструкції. У зв'язку з цим відділ культури та туризму міськради провів тендер на купівлю нової штучної хвої та нової ілюмінації. Також посадовця зазначила, що були варіанти придбання хвої іншого кольору - жовтої або срібної, однак вирішили залишити традиційний колір - зелений.

"У результаті тендеру нову хвою закупили за 308 тисяч гривень, а ілюмінація коштувала 300 тисяч. Відкриття ялинки відбудеться 19 грудня. Планується, що головні ялинки міст в Україні відкриватимуть одночасно. Крім нової ілюмінації на кропивничан чекають й інші сюрпризи. Зокрема, замість Діда Мороза та Снігуроньки кропивничан розважатимуть Святий Миколай та його помічник Янгол, ролі яких зіграють актори Київського театру на ходулях", - зазначила Анна Назарець.

 І додала, що діти, які підготують віршики Святому Миколаю, отримуватимуть подарунки. Як повідомив директор КП "Міськсвітло" Дмитро Тоток, металеву конструкцію зі старої ялинки відремонтували своїми силами. На це витратили всього 2 відра фарби і нові гвинти конструкції. Стосовно нової ілюмінації - цього року ялинка буде з новими елементами. 

"Прикрашати ялинку будуть нові елементи ілюмінації - метеорит, тобто палаючі бурульки, нові гірлянди-буси. Минулорічну ілюмінації залишать, однак додадуть до неї нові елементи. Крім того, на площі перед ялинкою до минулорічних 3D фігур Діда Мороза та Снігуроньки додадуть 2 нові - синій та червоний сніговики", - зазначив Дмитро Тоток.

 За словами посадовця, площа також буде по-іншому підсвічуватися. Нова ялинка буде 13,8 метрів у висоту, а разом з новорічною зіркою - 14 метрів. Начальниця відділу культури та туризму зазначила, що на час, коли ялинка стоятиме на головній площі міста, там працюватиме професійна охорона, оскільки у минулому році були випадки вандалізму. Зокрема, у 3D фігури Діда Мороза вкрали посох.

538 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.