ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.03.2019 | 17:11

Нинішнього тижня у Кропивницькому презентують ескізний проект скверу на Жадова

Нинішнього тижня у Кропивницькому презентують ескізний проект скверу на Жадова

У п'ятницю, 22 березня, у Кропивницькому на Жадова пройде зустрiч мешканцiв мiкрорайону із керiвниками структурних пiдроздiлiв мiської ради, якi представлять ескiзний проект майбутнього скверу. Про це йдеться на сторінці депутата та секретаря міськради Андрія Табалова у Фейсбук.

"Торiк, у липнi, ми з мешканцями мiкрорайону Жадова домоглися вирiшення глобальної для них проблеми – демонтажу недобудови по вулиці Героїв України, 26, корп. 1. Протягом 25 рокiв не вирiшувалася ця проблема, i за цей час котлован перетворився не тiльки на стихiйне смiттєзвалище, а ще й на прихисток для безхатченкiв та безпритульних тварин, став справжнiм притоном для наркозалежних осiб. I от перший крок зробили – недобудову демонтували, а територiю розрiвняли i привели до ладу. Настав час для другого кроку – вирiшити, що ж тепер буде на цьому мiсцi. Протягом останнiх пiвроку ми провели кiлька зустрiчей iз мешканцями мiкрорайону, пiд час однiєї із них запропонували облаштувати на пустирi сквер iз спортивно-оздоровчою зоною та зоною вiдпочинку. На моє прохання фахiвцi управлiння мiстобудування та архiтектури розробили ескiзний проект скверу, який ми готовi презентувати громадi", – йдеться у повідомленні.

Зустріч розпочнеться о 17 годині на мiсцi демонтажу недобудови (по вулиці Героїв України, 26, корп. 1).

287 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.