ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.05.2017 | 10:36

Нiмецька телерадiокомпанiя зняла документальне вiдео про вузькоколiйку на Кiровоградщинi. ВIДЕО

Нiмецька телерадiокомпанiя зняла документальне вiдео про вузькоколiйку на Кiровоградщинi. ВIДЕО

 Нiмецька телерадiокомпанiя Südwestrundfunk (SWR) презентувала черговий сезон випускiв 30-хвилинної документальної передачi «EisenbahnRomantik» («Залiзнична романтика») про найцiкавiшi залiзничнi маршрути. Європейськi глядачi дiзналися про буденнiсть одеських залiзничникiв та життя бiля однiєї з трьох вузькоколiйок України, а саме на дiлянцi Рудниця – Гайворон – Голованiвськ.

Про це повiдомили у прес-центрi регiональної фiлiї «Одеська залiзниця»

Зйомки документальної стрiчки на українськiй колiї нiмецькi журналiсти проводили в жовтнi минулого року. «Розпочали мандрiвку з центральної частини України, з маленької провiнцiйної залiзничної станцiї Ладижин, що приблизно в 300 км на пiвдень вiд Києва», – згадують автори передачi. До станцiї широкою колiєю знiмальна група прибула пасажирським туристичним ретро-потягом. Далi за сюжетом мандрiвка проходить по вузькiй колiї з Рудницi до Гайворона, на перетинi Вiнницької та Кiровоградської областей. Автори передачi розповiли iсторiю цiєї дiлянки, починаючи з її будiвництва у 1947 роцi як складової системи вузькоколiйної залiзницi. Наразi частиною, що збереглася, органiзовано примiське пасажирське сполучення. До сюжету увiйшли також деякi подробицi життя мешканцiв бiля станцiї Бершадь та дивовижнi краєвиди залiзничного мосту через рiчку Пiвденний Буг неподалiк Гайворону.

По завершенню зйомок на Одеськiй магiстралi група нiмецьких телевiзiйникiв вирушила до Коломиї нiчним поїздом №136 Одеса – Чернiвцi, в якому журналiсти поцiкавилися про життя провiдникiв та iсторiями пасажирiв.

Нагадаємо, телепередача «Eisenbahn Romantik» («Залiзнична романтика») виробництва SWR виходить у свiт з 1991 року. Безпосередньо, телерадiокомпанiя SWR входить до складу Асоцiацiї громадських телерадiомовних органiзацiй Нiмеччини ARD та Європейської мовної спiлки EBU. Зйомки телевiзiйногопроекту в Українi про поїздки залiзницею проводилися з 9 по 15 жовтня 2016 року.


3150 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.