ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.09.2018 | 13:23

Наступного тижня у Кропивницькому – холодно?

Наступного тижня у Кропивницькому – холодно?

Погода у Кропивницькому наступно готижня (24 вересня-30 вересня).

Понеділок, 24 вересня

Цього дня хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора у Кропивницькому буде зберігатися похмура погода. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися сильний дощ. Температура від +9 до +22 градусів Цельсія.

Вівторок, 25 вересня

У Кропивницькому хмарна погода очікується вранці та вдень, а ввечері небо проясниться. Вночі та вранці опадів не очікується. Удень йтиме дощ, проте ближче до вечора він закінчиться. Температура від +8 до +13 градусів Цельсія.

Середа, 26 вересня

У Кропивницькому погода порадує нас безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Без опадів. Температура від +5 до +14 градусів Цельсія.

Четвер, 27 вересня

У Кропивницькому погода порадує нас безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Без опадів. Температура від +4 до +14 градусів Цельсія.

П'ятниця, 28 вересня

Небо, ясне у Кропивницькому вранці, затягнеться хмарами у середині дня та погода буде похмурою до самого вечора. Без опадів. Температура від +7 до +17 градусів Цельсія.

Субота, 29 вересня

У Кропивницькому сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Без опадів. Температура від +9 до +17 градусів Цельсія.

Неділя, 30 вересня

З ранку до самого вечора у Кропивницькому небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура від +9 до +16 градусів Цельсія.

162 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.