ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.04.2018 | 10:45

Нардепу з Кіровоградщини розбили ніс після прямого ефіру. ВІДЕО

Нардепу з Кіровоградщини розбили ніс після прямого ефіру. ВІДЕО

Позафракцiйний депутат Сергiй Мельничук i його колишнiй колега з фракцiї "Радикальної партiї" Дмитро Лiнько побилися пiсля ефiру на телеканалi Newsone. Про це йдеться на сайті "Українська правда".

Мельничук намагався вдарити Лiнька ще пiд час ефiру "Українського формату" через виключення його з фракцiї "Радикальної партiї". Ведучий Василь Голованов не дав це зробити. Але пiсля ефiру Мельничук все ж зустрiв Лiнька i вдарив бiля сцени. Щойно вони вийшли з ефiру, сталася бiйка.

Пiд час ефiру Мельничук звинуватив "Радикальну партiю" в тому, що вони "лягли" пiд президента Петра Порошенка.

Позафракцiйний депутат Олександр Онищенко заявив, що за вказiвкою Порошенка лiдер "Радикальної партiї" Олег Ляшко отримав 1 мільйон доларів за виключення з партiї Мельничука. А Мельничук заявив, що у нього є документальне пiдтвердження фактiв, що за його вiдсутностi в парламентi використовували пiдроблену картку для голосування: "Ляшко давав її комусь iз групи, щоб вони голосували за деякi законопроекти. I це теж факти корупцiї".

Лiнько почав заперечувати це, заявивши, що Мельничук сам "пiшов i продався". Пiсля iнциденту Лiнько сказав, що у нього зламано нiс, але до правоохоронцiв вiн звертатися не буде.

Нагадаємо, Мельничука виключили з фракцiї Радикальної партiї ще 5 лютого 2015 року – за дiї, якi "дискредитують депутата".

Детальніше у відео.


349 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.