ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.10.2017 | 09:20

Нардепи запрошують жителів Кропивницького та Кіровоградщини на збори пiд Верховною Радою

Нардепи запрошують жителів Кропивницького та Кіровоградщини на збори пiд Верховною Радою

З вiдповiдним зверненням виступили вчора, 12 жовтня, на прес-конференцiї народнi депутати України вiд фракцiї «Об’єднання «Самопомiч» Єгор Соболєв та Семен Семенченко. 17 жовтня у вiвторок нардепи планують зiбрати людей через ряд проблем.

«Є рiшення, якi застрягли в парламентi i без яких, ми думаємо, подальше утвердження держави неможливе. Рiшення № 1 – нам треба ухвалити Закон про антикорупцiйний суд. Немає важливiшого рiшення, нiж вiдправити в реальнi тюрми керiвникiв держави, якi крадуть. Вчора країна вчергове дiзналася про крадiжки в Мiнiстерствi оборони – затримали заступника Мiнiстра оборони, керiвника департаменту ресурсного забезпечення. Цi люди не могли красти без згоди вищого керiвництва держави », - Єгор Соболєв, Голова Комiтету з питань запобігання та протидії корупції .

За словами нардепа, є багато розслiдувань, у ході яких Антикорупцiйне бюро з Антикорупцiйною прокуратурою виходять на оточення керiвництва держави, на їхнiх найближчих соратникiв, але всi цi розслiдування застрягають в нинiшнiх судах – суддi або не розглядають справи або розглядають одне засiдання на пiвроку, а то й на рiк.

«Закон про антикорупцiйний суд нiзащо не пройде в Радi, якщо люди не допоможуть нам, фiзично не оточать Парламент i не змусять народних депутатiв за це проголосувати», - наголосив Соболєв.

Ще одне рiшення, яке виноситимуть на голосування Парламенту у цей же день – це рiшення про скасування депутатської недоторканостi. «Парламент для частини депутатiв є мiсцем, де вони ховаються вiд закону. Недоторканiсть час скасувати», - Соболєв.

I третє важливе питання – це перехiд пiд час наступних виборiв на голосування за вiдкритими списками. «Щоби не було продажу мiсць, щоби не було вождiзму, щоби люди справдi обирали своїх представникiв у Раду. Ми дуже просимо мешканцiв Кропивницького i всiєї Кiровоградщини приєднатися до нас. Зранку Парламент збереться на так звану погоджувальну раду обговорювати, якi законопроекти слiд ставити на голосування. Ми будемо всерединi боротися, щоб цi рiшення були поставленi на голосування i просимо приїхати до нас боротися разом з нами навколо Верховної Ради», - звернувся до кропивничан та жителів Кіровоградщини Єгор Соболєв. 

342 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.