ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.10.2017 | 09:40

Нардепи від «Самопомочі» нічого не знають про судову тяганину однопартійця з Кропивницького

Нардепи від «Самопомочі» нічого не знають про судову тяганину однопартійця з Кропивницького

Вчора, 12 жовтня, до Кропивницького приїздили народні депутати від Об’єднання "Самопомочі" Єгор Соболєв та Семен Семенченко.

Кореспондент РК попросив народних обранців прокоментувати інциденти, що відбулись за участю депутата міської ради від партії «Самопоміч» Володимира Смірнова щодо несвоєчасного подання декларації, а також неадекватної поведінки у спілкуванні з міським головою Андрієм Райковичем, коли депутат вдарив останнього головою в обличчя. 

Єгор Соболєв та Семен Семенченко заявили, що вперше чують про ці випадки та передали слово для пояснення ситуації присутньому на заході Володимиру Смірнову. 

«Я дійсно подав свою декларацію тільки 2 травня о 9 годині 9 хв. Не зміг зробити цього раніше через збої на порталі, оскільки не працювала функція оприлюднити. Вся ця історія є в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Щодо суду, то було судове засідання на якому я був присутній, його відтермінували, за моїм клопотанням. Оскільки, залучили адвоката для отримання юридичної допомоги. Я не ховаюсь, а намагаюсь довести, що маю право подати цю декларацію в той час, коли мені зручно», - зазначив Смірнов.

Щодо інциденту з міським головою вчергове Володимир Смірнов заперечив, що ударив Андрія Райковича. 

«Це був прикрий випадок - я виходив, спіткнувся і зіштовхнувся лобом з міським головою. Знову ж таки є кримінальне провадження, я думаю, що буде суд. На суді отримаємо результат перевірки", - відповів Володимир Смірнов.
470 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.