ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.07.2017 | 16:55

Нардеп Сергій Лещенко заявив, що планується об’єднання антикорупційних політичних сил

Нардеп Сергій Лещенко заявив, що планується об’єднання антикорупційних політичних сил

Сьогодні, 28 липня, у тайм-клубі «Берлога» відбулася прес-конференція нардепа Сергія Лещенка та очільника громадської організації «Центральноукраїнський Антикорупцiйний офiс» Андрія Лавруся.

Сергій Лещенко заявив, що вони планують об’єднати антикорупційні, реформаторські та проєвропейські сили, що орієнтовані не на олігархів, а на малий та середній бізнес.

«Я вважаю, що таке об’єднання - єдина можливість досягнути успіху.  Якщо на вибори ітимуть окремо партії  «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, «ДемоАльянс» та інші, то це призведе до того, що кожен набере до одного відсотка, а люди, які ідуть в політику заради збагачення, отримають ще раз мандат», - зазначив Лещенко. І додав, що наразі процес об’єднання не має формальних ознак, адже наразі вибори ще не оголошені.

За словами Лещенко, потрібно вже зараз включатися в роботу, працювати над створенням антикорупційного суду, нового закону про вибори, скасуванням депутатської недоторканості, зміненням складу центральної виборчої комісії тощо.

Серед претендентів на об’єднання політичних сил: «ДемоАльянс», «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі, «Громадянська позиція», «Хвиля» та інші партії.

У свою чергу Андрій Лаврусь  наголосив, що незалежно від того відбудуться вибори чи ні, громадська організація «Центральноукраїнський Антикорупцiйний офіс» займатиметься антикорупційною діяльністю.

2330 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.