ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.07.2017 | 14:52

Найкращий міністр України: колектив обласного управління юстиції флешмобом привітав Петренка. ФОТО

Найкращий міністр України: колектив обласного управління юстиції флешмобом привітав Петренка. ФОТО

Працiвники i керiвництво обласного управлiння юстицiї публiчним флешмобом привiтали з Днем народження мiнiстра юстицiї України Павла Петренка, члена Полiтради партiї «Народний фронт». Для мiнiстра пiдготували свiтлини з аркушем, на якому зазначено «#Павло Петренко  #найкращий мiнiстр юстицiї #з днем народження!». Також працiвники управлiння сфотографувалися з листiвками «Кропивницький вiтає!» у корпоративних футболках. 

Вiтальний пост з iлюстрацiями флешмобу  вчора у Фейсбуцi опублiкував начальник обласного територiального управлiння юстицiї Вадим Гуцул. 

«Сьогоднi день народження у Мiнiстра юстицiї України Павла Петренка! Я особисто та колектив Головного територiального управлiння юстицiї у Кiровоградськiй областi щиро вiтаємо Вас iз Днем народження! Усi ми знаємо, скiльки зусиль Ви докладаєте до покращення роботи органiв юстицiї на всеукраїнському рiвнi. Ваша титанiчна праця заслуговує на безмежну повагу. 

Вiд усього серця зичимо, щоб робота приносила Вам лише позитивнi емоцiї, а всi справи мали легке та успiшне завершення. Бажаємо, щоб поряд iз Вами щоденно знаходилися однодумцi, якi без зайвих слiв надаватимуть постiйну пiдтримку та допомогу в реалiзацiї всiх планiв. Нехай Ваше життя буде свiтлим i позитивним, а добрi справи, якi ви робите на благо країни, повертаються до Вас сторицею. Щиро зичимо, щоб усi Вашi бажання обов’язково здiйснилися, а Ваш дiм був справжньою мiцною фортецею, наповненою родинним теплом. Нехай жага до змiн надихає Вас на новi звершення, а ми зi свого боку готовi Вас завжди пiдтримати!», - йдеться у привiтаннi. 

У коментарях під дописом Вадим Гуцул зазначив, що флешмоб є всеукраїнським. 


Нагадаємо, це не вперше у Кропивницькому публічний вияв підтримки міністрам з квоти «Народного Фронту». Минулого року на одному з будинків по вулиці Дворцовій розмістили величезний банер у підтримку міністра ВС України Арсена Авакова із написом «Арсен, мы тебя поддерживаем!». Після кепкувань у соцмережах та поширення фотожаб, банер зняли. 

2002 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.