ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

«Найдорожче – це життя»!

Найдорожче для кожного з нас –життя , та на жаль підстерігають нас хвороби там , де їх не чекають. Є хвороби ,які вже не виліковуються. Хворі на ниркову недостатність стоять роками в черзі ,щоб отримати  гемодіаліз і хто дочекався –це велике щастя! Я –один з них.

На день міста  в запланований термін  спільними силами всіх структур міста та облдержадміністрації  відкрився міський відділ  гемодіалізу  в затишному спокійному мікрорайоні , в лікарні Святої Анни. Ця лікарня була заснована ще за часів  Пашутіна  у 1904 р. почесною громадянкою міста Анною Дмитрян.

Менш ніж за 2 роки , на 280 тисяч була збудована лікарня в місті Єлисаветграді , за що Анна Дмитрян отримала орден 1 ступеня Червоного Хреста. Назву дала Анна в честь своєї загиблої  доньки Анни, і зараз лікарня носить ім’я  Святої Анни.

Продовжує  традицію Анни Дмитрян  сьогоднішня  лікарня . На широкій научній  основі проводиться  безкоштовний  гемодіаліз  для хворих  з нирковою  недостатністю..

Я безмежно вдячний (вдячний) любимому  моєму лікарю Інні Анатоліївні Гриль ,старшій медсестрі Булатовій Наталії Василівні , всьому обслуговуючому  персоналу за професіоналізм , за тепло і доброту їх сердець. Працюють люди за покликанням  душі . Життя своє я зараз довірив цим людям , які  з розумінням  ставляться  до моїх проблем і роблять  все , щоб я відчував себе ,як вдома.

За кожне добре слово ,за ніжний погляд , за теплі руки , так хочеться  всім Вам сказати : «Люди  в белых халатах, Низко Вам поклониться хочу!»

Щиру  подяку  висловлюю  секретарю міської  ради  Андрію  Табалову зі своєю  фракцією  і депутатами  від політичної  партії «Наш край» за телевізори , які стоять в кожній  палаті. Лежати більше  5 годин в день нерухомо  одразу було дуже  важко , і , здавалося  неможливо. Зараз , коли я можу  дивитися телевізор  , мої  улюблені фільми , час  спливає швидко  і я забуваю про хворобу , віє домашнім  затишком. Тож ще раз дякую за розуміння мого становища , за турботу  до людей , за те ,що  Ви взяли  за основу  в своїй  роботі  допомагати  знедоленим людям ,  продовжуючи  добрі наміри  Анни Дмитрян , яка заклала міцний фундамент  лікарні Святої Анни.

Хай Бог дарує Вам щедрот

На Вашій довгій неосяжній ниві

Вдячних  людей , що вище нагород

І щоб були завжди щасливі!

   Міщан О.Г.,

  пацієнт  діалізної  амбулаторії

  лікарні Святої Анни

294 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.