ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Наближена до Федорчака фiрма змiнила засновникiв

Наближена до Федорчака фiрма змiнила засновникiв

На початку березня цього року громадська органiзацiя пiд час своєї презентацiї публiчно показала корупцiйнi схеми, якi дiють в системi ДСНС. Ми оприлюднили фiрми, якi є монополiстами у сферi протипожежної безпеки на Кiровоградщини та наповнюють кишенi вже колишнього керiвництва рятувальникiв.

Проте, жоден контролюючий орган не захотiв побачити в цьому злочин. Навiть у тому, що засновниками цих фiрм є родичi та близькi люди пожежникiв. Очевидно, що на мiсцевому рiвнi, як i на вищому – все «порiшали». Принаймнi для цього є привiд. Оскiльки щомiсяця отримують мiльйоннi прибутки. I позбуватися ласого шматку – нiхто не збирається!

Нагадаємо, що декiлька рокiв тому обласна прокуратура нагороджувала Вiктора Федорчака вiдзнакою. А заступником начальника слiдчого управлiння ГУНП у Кiровоградськiй областi працює син генерала Федорчака – Iгор Федорчак. Тож усi козирнi важелi розслiдування у них в руках.

Пiсля оприлюднених фактiв на однiй iз фiрм-монополiстiв, а саме ТОВ «Пожежно-технiчний захист» змiнили засновникiв пiдприємства. Нагадаю, що серед засновникiв та бенефецiарiв, яких ми показали у лютому мiсяцi були: Подольський Володимир, рiдна сестра генерала Федорчака – Стасюк Олександра та Фенько Олексiй – бiльш нiж ймовiрно кум генерала-рятувальника.


У внесених змiнах iз засновникiв вивели Олександру Стасюк та Володимира Подольського. Натомiсть ввели жителя Кривого року – Вiктора Бiлого. Одночасно цей чоловiк, за даними ЄДР юридичних осiб,  є засновником i бенефiцiаром пiдприємства «Пожежне спостереження-Кiровоград». За нашою iнформацiєю вказано особа є ймовiрно пiдставною.

ЗмiнаспiвзасновникiвТОВ «Пожежно-технiчнийзахист» єнiчим iншим, нанашудумку, якзамiтанняслiдiвупричетностi вищогоколишньогокерiвництваМНСдоцiєїфiрмичерезсвоїхблизькихлюдей.  Такi дiї пiдтверджують iнформацiю, яку громадська органiзацiя оприлюднила в березнi 2016 року. А тому є всi пiдстави вважати, що направлена перевiрка служби ДСНС України та вiдписки правоохоронних органiвбули формальними i неправдивi. При всьому цьому – фiрми продовжують працювати i наповнювати гаманцi колишнiх керiвникiв ДСНС.

835 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.