ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.05.2018 | 13:00

На залізничників депо Помічна після мітингу тисне керівництво підприємства "Укрзалізниця"

На залізничників депо Помічна після мітингу тисне керівництво підприємства "Укрзалізниця"

Залізничники депо Помічна планують оголосити безстрокову акцію протесту. Про це зазначив голова страйкового комітету локомотивного депо Сергій Ващенко сьогодні під час прес-конференції у прес-клубі. 

"Після мітингу в Помічній, який відбувся 6 травня, ми відчуваємо тиск та намагання нас шантажувати. Наразі планують депо Помічна поділити на два цеха: цех ремонту, який підпорядковуватиметься станції Шевченкове, та цех експлуатації, який віднесуть до станції Знам'янки. Натомість усі податки платитимуть до громад, на які поділять наші депо, тобто Помічнянська об'єднана територіальна громада втратить близько 30 мільйонів гривень", – підкреслив Сергій Ващенко. 

І додав, що подібні переформатування планують зробити на цілій низці депо: Конотоп, Пологове тощо. Члени страйкового комітету вважають, що ці реформи – це перші кроки до зникнення депо. Адже на території Помічної є ряд приміщень, що належать залізниці, однак стоять зруйновані. Член страйкому Сергій Бурцев зазначив, що якщо керівництво "Укрзалізниці" не почує працівників депо Помічна, то буде оголошено безстрокову акцію і можуть зупинитися локомотиви. 

"Ми цього не хочемо, але якщо нас змусять, то ми підемо на всі законні методи впливу на керівництво "Укрзалізниці", - зазначив Бурцев.
481 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.