ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.02.2019 | 17:18

На сотні тисяч гривень порушень виявили аудитори з Кропивницького в обласній лікарні

На сотні тисяч гривень порушень  виявили аудитори з Кропивницького в обласній лікарні

В обласній лікарні під час проведення ревізії за період з січня 2015 року по вересень 2018 року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 300,9 тис.грн. Про це поінформували у відомчій прес-службі.

Зокрема, кошти утриманої заробітної плати із працівників за порушення, допущені в попередніх бюджетних періодах, та кошти за спожиті комунальні послуги мешканцями гуртожитку лікарні у попередніх бюджетних періодах не перераховувались до бюджету, що призвело до недоотримання обласним бюджетом 186,2 тис. грн.

Поряд із цим встановили незаконні  витрати коштів внаслідок зайвої виплати заробітної плати та покриття витрат фізичних осіб на  114,7 тис.грн. 

Про результати ревізії проінформували управління захисту економіки в Кіровоградській області. До установи застосували зупинення операцій з бюджетними коштами.


127 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.