ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.02.2019 | 13:11

На сесії міськради Кропивницького Олег Краснокутський закликав Михайла Демченка не займатися популізмом

На сесії міськради Кропивницького Олег Краснокутський закликав Михайла Демченка не займатися популізмом

Сьогодні, 7 лютого, на початку другого засідання чотирнадцятої сесії міської ради Кропивницького депутат Михайло Демченко озвучив запит.

«Потрібно зобов'язати управління ЖКГ розробити кошторисну документацію по округах, аби не було так, що одному депутату виділили два мільйони гривень, а іншому – три мільйони гривень. Ці цифри мають бути озвучені», – зазначив Демченко.

Більшість депкорпусу не підтримала цей депутатський запит.

«Я не підтримав колегу, бо вважаю такий запит нездоровим популізмом, адже багато перекручених фактів. У цьому депутатському запиті немає сформованих вимог до виконавчих органів міськради. Потрібно розуміти, що ми не виділяємо кошти депутатам на округи, розпорядником коштів є ЖКГ, а не місцеві обранці. Наприклад, на ремонт вулиці Короленка виділили 30 мільйонів гривень. І кому тепер "приписати" ці кошти, якщо вулиця проходить через округи шести депутатів?То ножем будемо ділити? Зараз усі дані відкриті і за бажання, будь-яка людина, активіст моніторять відповідні програми та кошти, які спрямовані на їхню реалізацію. Давайте не будемо займатися популізмом, до місцевих виборів ще два роки, зачекайте трішки», – порадив Демченку Краснокутський.  
314 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.