ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.10.2018 | 11:01

На президентських праймеріз УКРОПУ у Кропивницькому переміг Олександр Шевченко. ФОТО

На президентських праймеріз УКРОПУ у Кропивницькому переміг Олександр Шевченко. ФОТО

Минулий тиждень у Кропивницькому завершився неординарною політичною подією: в обласному центрі побували учасники президентських праймеріз УКРОПу Ірина Головатенко, Оксана Тунік-Фриз та Олександр Шевченко.

Понад 600 осіб зібралися у приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету, аби взяти участь у публічному голосуванні за народного кандидата в Президенти України. 

Захід розпочався з хвилини мовчання – так гості міста і кропивничани вшанували пам'ять про 169 новітніх героїв, котрі віддали життя за цілісність держави у російсько-українській війні.

Партія УКРОП першою серед вітчизняних політсил проводить політичні президентські праймеріз – попередні вибори, які передбачають обрання єдиного кандидата від партії.

«Попри те, що УКРОП є молодою партією, йому вже є що сказати виборцям, є чим прозвітувати перед ними. Принципи зовнішньої політики в нашої партії прості. Ми не побоїмося пройти цю війну разом із народом. Із ворогами будемо поводитись як із ворогами. Наша політика не буде ані промосковською, ані проєвропейською, ані проамериканською, вона буде проукраїнською. Укропівці здатні здійснити такі зміни в державі, після яких жоден українець не схоче покинути державу», – наголосив очільник Київської міської організації партії, голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко, який завітав до Кропивницького, аби підтримати колег.

Кропивничани та партійці з області мали нагоду заслухати програми укропівців Ірини Головатенко, Оксани Тунік-Фриз та Олександра Шевченка.

Ірина Головатенко виступила за рішучі заходи, що унеможливлять єдиновладне правління президента, за запровадження обов’язкової однорічної служби як для чоловіків, так і для жінок, за потужний розвиток освіти, науки, культури, мистецтва та спорту.

Оксана Тунік-Фриз презентувала сім кроків до нової України: завершення війни, розвиток сільського господарства, створення сприятливих умов для особистого розвитку кожного українця, подолання демографічної кризи, розвиток інфраструктури населених пунктів тощо.

Олександр Шевченко доповів про власну програму «Країна гідності і правди». Головне в ній – агресивна систематична боротьба з корупцією. Лише вона допоможе Україні завоювати повагу в світі та забезпечити гідні умови для всіх українців, переконаний політик. Ще одне ключове завдання програми – створення сильної держави, яка зможе уникнути «великої» війни, однак поверне Крим і території на сході України. Третій із важливих кроків – подолання бюрократії всіх рівнів і побудова «простої» країни.

«Українці повинні мати можливості для саморозвитку. Бо незалежність держави неможлива без економічної незалежності її громадян», зазначив Олександр  Шевченко.

Після обговорення програм очільник  УКРОПу Кіровоградщини  Михайло Бєжан оголосив процедуру голосування. За його підсумками Олександр Шевченко здобув підтримку у вигляді переважної більшості голосів.

Раніше Олександр Шевченко переміг у президентських праймеріз УКРОПу на Буковині та Волині. Його ж обрали кандидатом у Президенти Вінничина, Хмельниччина, Закарпаття, Івано-Франківська, Львівська та Тернопільська області.

Довідково: ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО народився 8 квітня 1971 року в місті Коломиї Івано-Франківської області. Здобув кваліфікацію радіоінженера в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича. Трудовий шлях розпочав монтажником радіоапаратури. Згодом очолював декілька підприємств. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу «Буковель», за сім років перетворив чи не найдепресивніший регіон України на одне з найбільш відвідуваних у Східній Європі місць відпочинку.

Народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Провів понад 700 зустрічей з виборцями і вніс 84 законопроекти, останній із яких про заборону пропаганди «руського міра».

Завдяки старанням Олександра Шевченка у «Буковелі» пройшли лікування та реабілітацію понад тисяча солдатів – учасників російсько-української війни, пройшли реабілітацію 3200 дітей з ДЦП, аутизмом або вадами опорно-рухового апарату, безкоштовно оздоровилися 8 тис. пенсіонерів. Крім того, команда Олександра Шевченка створила Центр військової підготовки та інформації, а також регулярно підтримує медзаклади, спортивні та культурні проекти.

350 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.