ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.10.2017 | 10:07

На Олександрійський цукровий завод працевлаштовано більше 300 безробітніх

На Олександрійський цукровий завод працевлаштовано більше 300 безробітніх

Протягом 9 мiсяцiв 2017 року пiдприємством подано до центру зайнятостi бiльше 320 вакансiй, 313 з яких укомплектованi. Про це РК повідомили у центрі зайнятості.

Комплексна спiвпраця Олександрiйського мiськрайонного центру зайнятостi з мiсцевими роботодавцями сприяє пiдвищенню рiвня зайнятостi населення регiону та укомплектуванню штатiв пiдприємства необхiдними працiвниками. На сьогоднi ТОВ «Олександрiйський цукровий завод» входить у п’ятiрку кращих заводiв України i спецiалiзується на випуску цукру-пiску iз цукрових бурякiв. Товариство плiдно спiвпрацює з Олександрiйським мiськрайонним центром зайнятостi, зокрема з питань пiдбору персоналу, пiдвищення квалiфiкацiї необхiдних спецiалiстiв. Крiм того, пiдприємство є одним з активних учасникiв заходiв, якi органiзовуються центром зайнятостi i спрямованi на iнформацiйну та консультацiйну пiдтримку, зокрема з питань ринку працi, чинного трудового законодавства та iн.

Безпосередньо на базi ТОВ «Олександрiйський цукровий завод» проводиться професiйне навчання безробiтних, шляхом стажування на робочому мiсцi з подальшим працевлаштуванням. Це забезпечує отримання ґрунтовних знань, з урахуванням специфiки пiдприємства, пiдготовку висококвалiфiкованих спецiалiстiв i їх подальше працевлаштування. Лише цьогорiч було проведено навчання близько 120 безробiтних за професiями водiя автотранспортних засобiв, слюсаря контрольно-вимiрювальних приладiв та автоматики, iзолювальника, маляра та iн.


406 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.