ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.12.2015 | 15:05

На мітингу за Єлисаветград ганьбили АТОшників і виривали бойові прапори. ФОТО

На мітингу за Єлисаветград ганьбили АТОшників і виривали бойові прапори. ФОТО

Сьогодні, 27 грудня, на площі перед міською радою зібралось біля тисячі прихильників перейменування Кіровограда в Єлисаветград. На противагу протестуючим прийшли кілька десятків учасників бойових дій з великим плакатом «Ні Єлисаветград» та бойовими прапорами. Прихильники Єлисаветграда прийшли на акцію з іконами та плакатами: «Ми проти Інгульська», «Ні Інгульську», «Ми не інгульці».  

Між військовими та мітингарями спочатку відбулася суперечка, а потім прихильники Єлисаветграда намагалися вирвати з рук їхній плакат. Відбулася штовханина, був вирваний бойовий прапор. У свою чергу, противники Єлисаветграда забрали мікрофон у відомого антимайданівця Артема Стрижакова, який виступав перед мітингуючими. 

Працівники поліції встановили кордон між мітингувальниками. Виступив міський голова Андрій Райкович і запевнив, що перейменування міста має вирішуватися у правовому полі. І заявив, що потрібно звернутися до депутатів Верховної ради, аби був прийнятий закон про місцевий референдум. Також Райкович висловився проти Інгульська. 
2613 2
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.