ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.05.2017 | 14:40

На кропивницький півмарафон вже зареєструвалося 150 бігунів. ФОТО

На кропивницький півмарафон вже зареєструвалося 150 бігунів. ФОТО

150 учасників вже зареєструвалися на півмарафон "Kropyvnytskyi Half Marathon 2017", який відбудеться у сбуоту 20 травня. Крім Кропивницького, до участі зареєструвалися бігуни з Кременчука, Києва, Кривогу Рогу та інших міст.  Про це зазначив координатор забігу Іван Поліщук під час прес-конференції.

"Забіг буде на кілька дистанцій: 2,8, 5, 10 та 21 кілометр. Також влаштовуватимемо флешмоб, аби підтримати бігунів. Найактивніші вболівальники отримають подарунки від спонсорів. На всіх учасників очікує фестивально-розважальна програма, де будуть майстер-класи з йоги, східного танцю, скеклайну та баланс-борду, виставка військового озброєння і інші», - зазначив Іван Поліщук.

За його словами, визначатимуть призові місця серед чоловіків та жінок, переможці отримають грошові винагороди та ціні подарунки.

«Це перший міський півмарафон у Кропивницькому. Організували його представники громадськості з різних сфер, яких об’єднує любов до спорту. це можливість поширити бренд нашого міста»,- підкреслила одна з організаторів забігу Ірина Ткаченко.

Організатори півмарафону зазначають, що проводитимуть змагання і серед дітей на різні дистанції. Також у програмі різноманітні конкурси, розваги, навчання на відкритому повітрі.

Розпочнеться півмарафон з реєстрації о 8-9 годині; 9.30 стартують забіги, 12.00 – нагородження, 9-12.00 – фестивальна програма. Під час півмарафону перекриють рух по вулиці Ушаковій та частково на мікрорайоні Шкільний. Фестивальна програма відбуватиметься на Фортечних  Валах.

Іван Поліщук зазначив, що всього очікується близько 500 учасників у півмарафоні та фестивалі.

Детальніше ознайомитися в участі у пів марафоні можна за посиланням

612 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.