ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2018 | 17:50

На Кіроворадщині перевіряють об'єкти соціальної інфраструктури

На Кіроворадщині перевіряють об'єкти соціальної інфраструктури

Пройшло чергове засідання робочої групи з перевірки надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури області та адміністративних будівель. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Зазначені перевірки об’єктів соцінфраструктури, зокрема, закладів освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, а також будівель місцевих рад здійснюються на виконання відповідного доручення Прем'єр-міністра України. Обласна робоча група уже провела низку засідань, під час яких проаналізувала результати обстежень і стан безпеки експлуатації об’єктів у 14 районах, 2 містах та 10 об'єднаних територіальних громадах. Таким чином було визначено проблемні питання та надано доручення щодо усунення виявлених порушень і недоліків.

Під час сьогоднішнього засідання представники управлінь ДСНС України в області та Держпраці, Державної архітектурно-будівельної інспекції і Держенергонагляду, а також керівники галузевих структурних підрозділів ОДА детально проаналізували рівень безпеки експлуатації об’єктів соцінфраструктури та адміністративних будівель Олександрівського та Новоукраїнського районів і Новоукраїнської та Ганнівської ОТГ. Керівники зазначених територій поінформували про заходи, які здійснюються на місцях щодо усунення порушень, виявлених під час перевірок. 

194 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.