ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2017 | 09:20

На Кiровоградщинi змагались збiрнi команди аграрiїв. ФОТО

У Петрiвському районi вiдбулася фiнальна частина обласних спортивних iгор серед збiрних команд районiв та працiвникiв галузей агропромислового комплексу. Про це iдеться на сайтi  Кiровоградської ОДА.

Змагання проходили на базi спортивного комплексу ПСП «Зарiчне» в селi Новий Стародуб.

Участь у змаганнях взяли представники 8 районiв - Онуфрiївського, Новгородкiвського, Новоархангельського, Олександрiйського, Петрiвського, Олександрiвського, Знам'янського i Кiровоградського. Спортсмени змагалися за першiсть у волейболi, арм-спортi, перетягуваннi канату, а також у змаганнях "Тато, мама, я – спортивна сiм’я".

Пiсля параду та художнiх номерiв у виконаннi учнiв та вчителiв Новостародубської ЗШ I-III ступенiв та вчителя Петрiвського НВО Юлiї Шевченко було дано старт спортивним баталiям.

Змагання були цiкавими та видовищними. I спортсмени, i глядачi мали змогу отримати неперевершенi враження пiд час командних єдиноборств. Найбiльш емоцiйними традицiйно були змагання з волейболу, армспорту. У фiналi змагань команди-учасницi помiрялися силами у перетягуваннi канату.

У загальнокомандному залiку команда спортсменiв Петрiвського району виборола III мiсце, II мiсце посiла команда Кiровоградського району, а переможцями стали спортсмени Олександрiвського району.

Переможцiв та учасникiв сiльських спортивних iгор нагороджено грамотами, кубками та медалями.

242 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.