ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.02.2018 | 12:05

На Кіровоградщині запрошують на роботу до українсько-американського підприємства. ФОТО

На Кіровоградщині запрошують на роботу до українсько-американського підприємства. ФОТО

У Свiтловодському мiськрайонному центрi зайнятостi вiдбувся мiнi-ярмарок вакансiй за професiями «машинiст дробильних машин» та пiдсобний робiтник. Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості. 

Олена Салiмова, начальник вiддiлу кадрiв пiдприємства, у рамках заходу  презентувала виробництво, зазначивши, що його спецiалiзацiєю є виготовлення меблевої продукцiї, зокрема фанери, дерев'яних плит, панелей та шпону. На заході також ознайомили зi специфiкою дiяльностi зазначеного пiдприємства, графiком роботи, умовами i рiвнем оплати працi та соцiальними гарантiями, якими забезпечуються працiвники.

З претендентами на робочi мiсця були проведенi iндивiдуальнi консультацiї з метою виявлення їхнiх професiйних якостей, у результатi яких одна особа отримала направлення на працевлаштування та двоє виявили бажання вiдвiдати пiдприємство та ознайомитися з умовами працi безпосередньо на робочих мiсцях. У свою чергу фахiвцi мiськрайонного центру зайнятостi запропонували представнику роботодавця залучити безробiтних до участi в роботах тимчасового характеру, а також скористатись послугою пiдвищення квалiфiкацiї робiтникiв шляхом стажування безпосередньо на робочому мiсцi.

433 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.