ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.12.2017 | 14:32

На Кiровоградщинi запрацював Центр реагування на порушення у сферi закупiвель

На Кiровоградщинi запрацював Центр реагування на порушення у сферi закупiвель

Сьогоднi, 7 грудня, у Кропивницькому розпочав свою роботу Центр реагування на порушення у сферi закупiвель. Монiторингом закупiвель займатимуться члени ГО «Центр медiарозслiдувань «Прозоро», яка працює у сферi публiчних закупiвель у рамках DOZORRO-спiльноти.

Громадська органiзацiя «Центр медiарозслiдувань «Прозоро» проводить системний монiторинг публiчних закупiвель на територiї Кiровоградської областi. У рамках монiторингу ГО здiйснює аналiз закупiвель з метою виявлення можливих порушень, їх усунення для досягнення прозоростi, ефективностi та збiльшення конкурентностi.  У листопадi 2017 року ГО «Центр медiарозслiдувань «Прозоро» стала учасником проекту «Медичнi закупiвлi мiсцевого рiвня – контроль та реагування», що здiйснюється за пiдтримки ГО «Iнститут аналiтики адвокацiї» та МФ «Вiдродження». Одним iз заходiв проекту передбачається створення Центру реагування на порушення у сферi закупiвель. У рамках своєї дiяльностi Центр реагування проводитиме щоденний монiторинг закупiвель по Кiровоградськiй областi з фокусом на закупiвлi сфери охорони здоров’я. Окрiм цього дiяльнiстю передбачено налагодження взаємодiї iз замовниками у попередженнi порушень, оскарження виявлених порушень, а також спiвпраця з контролюючими та правоохоронними органами.

Пiд час монiторингу Центр реагування на порушення у сферi закупiвель спiвпрацюватиме iз управлiнням захисту економiки в Кiровоградськiй областi ДЗЕ НП України, управлiнням схiдного офiсу Держаудитслужби в Кiровоградськiй областi, а також iз Замовниками Кiровоградщини. 

142 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.