ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.12.2017 | 15:00

На Кiровоградщинi закiнчили ремонт ще однiєї дiлянки дороги Знам’янка-Луганськ-Iзварине

На Кiровоградщинi закiнчили ремонт ще однiєї дiлянки дороги Знам’янка-Луганськ-Iзварине

На Кiровоградщинi завершується будiвельний сезон. За крок до фiнiшу ремонт дороги державного значення М-04 Знам’янка-Луганськ-Iзварине. 5 грудня, завершили укочування ще однiєї дiлянки цiєї дороги верхнiм шаром. Тепер на двох дiлянках, кiлометри 40-45 та 45-51 вже стовiдсотково влаштований шар ЩМА-20. Ще на 5-ти кiлометрах, км 51-56 виконуються роботи з влаштування вирiвнюючого 10-сантиметрового шару асфальтобетону. Про це iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

На замовлення Служби автомобiльних дорiг у Кiровоградськiй областi роботи виконує ПрАТ «Коммунтранс».

На вiдремонтованих дiлянках триває нанесення розмiтки. Узбiччя вже спланованi. Наступного будiвельного сезону ремонт на дiлянцi км 51-56 буде продовжено, так як i на вiдрiзку км 56-61, де вже теж провели регенерацiю. Крiм того, планується вiдремонтували ще кiлька дiлянок цiєї ж дороги до кордону Днiпропетровщиною.

Нагадаємо, загальна вартiсть завершеної дiлянки складає трохи бiльше 75 мiльйонiв гривень. Фiнансування надходить з державного бюджету.

414 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.