ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.01.2018 | 11:40

На Кіровоградщині зафіксували випадок африканської чуми свиней

На Кіровоградщині зафіксували випадок африканської чуми свиней

У результатi лабораторних дослiджень бiологiчного матерiалу вiд двох диких кабанiв з територiї мисливських угiдь Свiтловодського району (урочище Ганнiвський лiс) у Державному науково-дослiдному iнститутi з лабораторної дiагностики та ветсанекспертизи (м.Київ) виявлено ДНК-вiрус африканської чуми свиней. Про це йдеться на сайті головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Тварини були вiдстрiлянi з метою монiторингу циркуляцiї вiрусу АЧС.

Станом на 2 сiчня 2018 року в ходi епiзоотичного обстеження вищезазначених мисливських угiдь випадкiв пiдозри на захворювання африканською чумою свиней та загибелi серед диких кабанiв не зафiксовано.

Епiзоотична ситуацiя серед поголiв’я домашнiх свиней у колективних та iндивiдуальних приватних господарствах навколишнiх районiв благополучна.

З метою координацiї дiй з локалiзацiї та лiквiдацiї спалаху африканської чуми свиней 2 сiчня проведено засiдання державної надзвичайної протиепiзоотичної комiсiї при Свiтловодськiй райдержадмiнiстрацiї щодо затвердження та визначення межi епiзоотичного вогнища, зон захисту та спостереження, а також iншi заходи згiдно з вимогами чинної iнструкцiї.

178 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.