ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

На Кіровоградщині з початку 2018 року під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства нараховано шкоди на суму 2,5 млн гривень

На Кіровоградщині з початку 2018 року під час проведення перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства нараховано шкоди на суму 2,5 млн гривень

 

З початку 2018 року спеціалістами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено 290 перевірок дотримання вимог земельного законодавства.

Управлінням з контролю за використанням та охороною земель видано 336 наказів «Про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності». Під час проведення перевірок виявлено 129 порушень. Для їх усунення складено 76 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесено 76 постанов, з них: 3 - постанови про закриття справи у зв’язку із ознаками злочину та направлено матеріали до правоохоронних органів, 73 - про притягнення до адміністративної відповідальності. Для вжиття заходів реагування, по 38 справам направлено матеріали до правоохоронних органів, з них: 23 - до прокуратури. Видано 74 приписи про усунення порушень земельного законодавства.

Зважаючи на виявлені порушення з початку 2018 року нараховано розмір заподіяної шкоди державі на суму 2,5 млн грн, сплачено у добровільному порядку 447,5 тис.грн. Накладено стягнень за адміністративні правопорушення у вигляді штрафів на суму майже 17952 грн, сплачено у добровільному порядку на суму 17272 грн.

Крім того, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, розглянуто 225 звернень від юридичних та фізичних осіб та 56 – від правоохоронних органів.

93 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.