ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.04.2018 | 10:35

На Кіровоградщині з’явився сільськогосподарський навчально-практичний центр

На Кіровоградщині з’явився сільськогосподарський навчально-практичний центр

На базі Бобринцького професійно-технічного училища № 32 відкрили сільськогосподарський навчально-практичний центр. Заклад  створений у рамках урядового пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за конкретними професіями. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Ще донедавна професійно-технічне училище № 32 здійснювало лише первинну підготовку трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки і устаткування та кваліфікованих робітників деяких інших професій. Практичні заняття в училищі проводили переважно на застарілій техніці ще радянського виробництва. 

Відтепер, зі створенням сільськогосподарського навчально-практичного центру, матеріально-технічну базу закладу суттєво оновили, то ж фахівці не лише займатимуться первинною підготовкою робітників, а й здійснюватимуть перепідготовку (підвищення кваліфікації) працівників сільськогосподарського виробництва, організовуватимуть на базі центру стажування майстрів виробничого навчання за новітніми технологіями. 

Протягом минулого року за бюджетні кошти для закладу було придбано 29 одиниць сільськогосподарської техніки та устаткування вітчизняного і зарубіжного виробництва майже на 19 мільйонів 864 тисячі гривень. Матеріально-технічну базу закладу поповнили новими тракторами, комбайном, жатками, косарками, культиваторами, плугами, бороною дисковою, посівним комплексом, сіялкою, подрібнювачем, причепом-самоскидом, навантажувачем тракторним, оприскувачем, розкидачем добрив, стрілою гідравлічною, котком, відвалом снігоприбиральним, навігаційною технікою, а також було придбано автобус, автомобіль.


165 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.