ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.04.2018 | 15:36

На Кіровоградщині впроваджують сімейні патронати над дітьми

На Кіровоградщині впроваджують сімейні патронати над дітьми

Про впровадження в області нової послуги щодо підтримки дітей – сімейного патронату, повідомив директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сергій Пастернак. За його словами, родини патронатних вихователів прийматимуть дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на тимчасове перебування у домашніх умовах. Термін цієї послуги розрахований до 3-х місяців. Проте, за рішенням органів опіки та піклування він може бути подовжений до 6-ти місяців. Подібна практика спрямована на те, щоб запобігти потраплянню в інтернатні заклади дітей, які за різних обставин були вилучені зі своїх родин. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

"Дві патронатні сім'ї створені в Олександрійському районі. Під їх опікою побувало п’ятеро дітей, які згодом повернулися до своїх батьків та родичів", – повідомив Сергій Пастернак.

Він зазначив, що на сьогодні в обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходять навчання ще 8 патронатних сімей – по одній з Гайворонського, Голованівського, Онуфріївського, Устинівського районів, міста Кропивницького, Світловодська, та дві родини з Олександрійського району. За словами посадовця, вже наприкінці травня – на початку червня цього року в області діятиме 10 патронатних сімей.

187 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.