ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2018 | 15:46

На Кіровоградщині викрили браконьєрів, які незанно виловлювали рибу. ФОТО

На Кіровоградщині викрили браконьєрів, які незанно виловлювали рибу. ФОТО

У двох громадян виявили та вилучили незаконно виловлену рибу, кiлька сiток i човен. Про це повідомляє сектор комунікації поліції в області.

Своїми дiями особи завдали матерiальної шкоди на суму близько 4500 гривень. 

До Свiтловодського вiддiлу полiцiї вiд представника управлiння охорони вiдтворення та використання водних бiоресурсiв та регулювання рибальства в Кiровоградськiй областi надiйшло повiдомлення про те, що на територiї Кременчуцького водосховища невiдомi займаються незаконним виловом риби. Як з’ясували полiцейськi, двоє мiсцевих жителiв, 49 та 27 рокiв, ввечерi за допомогою човна поставили сiтки, а вранцi прийшли за уловом. У порушникiв вилучили понад 60 штук риби, 4 риболовецькi сiтки та плавзасiб, - повiдомив начальник Свiтловодського вiддiлу полiцiї Андрiй Гулий.

За цим фактом розпочали кримiнальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звiриним або водним добувним промислом) Кримiнального кодексу України. Санкцiєю статтi передбачено покарання – до 3 рокiв обмеження волi.

190 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.