ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.12.2017 | 10:40

На Кiровоградщинi вiдремонтують музей Василя Сухомлинського

На Кiровоградщинi вiдремонтують музей Василя Сухомлинського

Пiд час робочої поїздки до Онуфрiївського району голова облдержадмiнiстрацiї Сергiй Кузьменко вiдвiдав НВК «Павлиська ЗОШ I – III ступенiв – лiцей iменi В.О. Сухомлинського». Про це iдеться на сайтi Кiровоградської ОДА.

Голова облдержадмiнiстрацiї завiтав до музею видатного педагога. Вiн вiдзначив, що заклад дiйсно потребує певної реконструкцiї, але наголосив, що при проведеннi вiдповiдних робiт першочергова увага має бути придiлена збереженню автентичностi. Сергiй Кузьменко поставив завдання перед керiвниками профiльних департаментiв облдержадмiнiстрацiї спiльно iз фахiвцями музейної справи та педагогiчними працiвниками оперативно вiдпрацювати усi деталi щодо його реконструкцiї. Голова облдержадмiнiстрацiї також оглянув шкiльнi класи, вiдвiдав спортивну залу та оглянув територiю навчально-виховного комплексу.

Вiн вiдзначив, що школа у Павлишi є повноцiнним навчальним закладом, у якому вчиться бiльше 400 дiтей. Попри те, що ця школа має давнi педагогiчнi традицiї, на сьогоднi вона потребує сучасної спортивної зали, шкiльної їдальнi та нових класних кiмнат.

Нагадаємо, що у 2018-му роцi виконується 100 рокiв вiд дня народження українського педагога-гуманiста Василя Сухомлинського. Павлиш тiсно пов'язаний з його iм’ям. Тривалий час вiн викладав у мiсцевiй школi, був її директором, став всесвiтньо вiдомим науковцем, який залишив по собi велику педагогiчну спадщину.

316 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.