ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.05.2018 | 10:45

На Кiровоградщинi вiдкрили сонячну електростанцiю. ФОТО

На Кiровоградщинi вiдкрили сонячну електростанцiю. ФОТО

Вчора, 25 травня, на територiї мiсцевого агропiдприємства ТОВ «Агропромислова компанiя iменi О. В. Гiталова» пройшло урочисте вiдкриття сонячної фотоелектростанцiї «Комишувате». Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Новий енергетичний об’єкт потужнiстю в 1 МГВат займає площу 3,8 гектара. За словами керiвника агропiдприємства Петра Крамара, на цьому мiсцi знаходилися руїни старої молочнотоварної ферми, тож земельна дiлянка не використовувалася за призначенням. Вiн також зазначив, що це лише перша черга будiвництва, у перспективi агропiдприємство планує збудувати ще одну сонячну електростанцiю потужнiстю 5 МГВат.

Участь в урочистому вiдкриттi електростанцiї взяли представники обласної ради та облдержадмiнiстрацiї. Пiсля перерiзання традицiйної стрiчки вони разом iз керiвництвом агропiдприємства, представниками будiвельної компанiї та жителями Комишуватого оглянули новозбудований об’єкт.

400 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.