ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2018 | 11:21

На Кіровоградщині відкрили реконструйовані очисні споруди. ФОТО

На Кіровоградщині відкрили реконструйовані очисні споруди. ФОТО

У Новгородці завершили роботи з реконструкції очисних споруд, які не працювали, через що екологічний стан селища погіршувався. Про це ідеться на сторінці Кіровоградської обласної ради у фейсбуці.

"На сьогодні ми маємо одну з небагатьох реконструйованих систем очисних споруд у Кіровоградській області. Досвід селища Новгородки має бути використаний в інших районних центрах і населених пунктах, це – питання нашої екології", зауважив депутат обласної ради Валерій Кальченко.

Реконструйована водовідвідна система обслуговуватиме багатоповерхові будинки, школи, дитячі садки, гуртожиток для переселенців та інші інфраструктурні об’єкти селища. Вона працюватиме за технологією Biotal. Встановлені сучасні технології дають можливість забезпечувати водовідведенням населення протягом семи днів навіть при відключені самої системи. На реконструкцію витратили 15 мільйонів гривень. 

206 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.