ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.09.2018 | 17:27

На Кіровоградщині вiдкрили новий сучасний спортивний майданчик. ФОТО

На Кіровоградщині вiдкрили новий сучасний спортивний майданчик. ФОТО

У суботу, 15 вересня, у рамках вiдзначення Дня фiзичної культури i спорту, вiдкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для мiнi-футболу в Iскрiвській зош I-III ступненiв. Про це ідеться на сайті Петрівської районної державної адміністрації.

Гостями спортивного свята та активними його учасниками стали голова районної державної адмiнiстрацiї Сергiй Завалiй, перший заступник голови районної державної адмiнiстрацiї Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара. Зустрiчали гостей iз усього району господарi заходу – Iскрiвський сiльський голова Микола Платошин, директор школи Валерiй Янiшин, а також приватний пiдприємець Юлiя Тороп.

Сучасний майданчик має освiтлення, глядацькi трибуни i займатися спортом на ньому не завадять погоднi умови.

Почесне право перерiзати стрiчку надали Сергiю Завалiю, Тамарi Сакарi та учням школи.

 "Галузь спорту є однiєю з прiоритетних у районi, тож і надалi будемо придiляти увагу щодо її розвитку. Командам-учасницям спартакiади бажаю перемоги, а їхнім уболiвальникам – гарної пiдтримки", – зазначив голова районної державної адмiнiстрацiї Сергiй Завалiй.

Головний суддя змагань Олександр Хрокало ознайомив присутнiх із програмою змагань i судiйською колегiєю.

Участь у спартакiадi взяли команди Iскрiвської та Новостародубської сiльських громад, збiрна команда освiтян району, а також збiрна команда районної державної адмiнiстрацiї та районної ради.

Змагання спартакiади проходили з мiнi-футбол, дартсу (чоловiки, жiнки), шашок (жiнки), арм-спорту (чоловiки, жiнки) та перетягування канату.

Поза програмою спартакiади пройшов футбольний турнiр мiж дитячими командами Iскрiвської та Ганнiвської сiльських громад за спецiальний приз від Юлiї Тороп.


208 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.