ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.07.2018 | 08:57

На Кіровоградщині відбувся кемп «Чистий простір». ФОТО

На Кіровоградщині відбувся кемп «Чистий простір». ФОТО

7-8  липня, на березі озера Камінна Чаша, що поблизу Цибулевого Знам'янського району, пройшов медіа-кемп «Чистий простір». Його організували Сергій та Ірина Ткаченки.

Про це ідеться на сайті "KOMORA.INFO" .

На кемп приїхали журналісти всесвітньо відомої й поважної «Німецької хвилі», які знімати сюжети для проекту «Локальні герої». Власне героями їхньої програми стали Сергій та Ірина Ткаченки.

Учасники кемпу познайомилися з програмою міні-грантів «Активні громадяни», що її започаткувала Британська Рада в Україні. На «Чистому просторі» було двоє фасилітаторів цієї програми – Ірина Ткаченко та Ольга Червоненко. Таборянам запропонували висловити ідеї, які можна подати на фінансування, і вони пройшли своєрідне «внутрішнє оцінювання». З півтора десятка  запропонованих проектів найбільше голосів отримали три – мапи пунктів прийому вторсировини, поліцейська мапа області та кінотеатр на воді. Кілька проектів стосувалися картографічного спрямування, адже в рамках цьогорічного медіа-кемпу створюється інтерактивна мапа Цибулевого на платформі "Google My Maps".

«Чистий простір» передбачає ще й активний відпочинок. Це і купання в озері, катання на човні. Тішила й традиційна таборова кухня зі  смаколиками, приготованими на вогнищі. 
Фото зі сторінки Світлани Дубини 

207 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.