ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 09:21

На Кіровоградщині відбудеться фестиваль "Чута-Фест"

На Кіровоградщині відбудеться фестиваль "Чута-Фест"

18 серпня на території зеленої садиби «Гайдамацька Січ» (село Цибулеве) Знам’янського району відбудеться Відкритий районний Фестиваль народної творчості "Чута-Фест". Про це йдеться на сайті "KOMORA.INFO".

"І доки триває підготовка, власники садиби «Гайдамацька Січ» подружжя Володимира та Галини Вознюк займаються щоденним впорядкуванням території садиби. Вони зробили новий місток через річку Інгулець, створили криницю та багато іншого. Незабаром на сесії Знам’янської ради виділять кошти для допомоги в організації фестивалю «Чута-Фест», втім вже сьогодні всі небайдужі можуть долучитись до допомоги у організації заходів", – йдеться в повідомленні.

На сьогодні відкрили благодійний рахунок № 4731219109776686 (Приватбанк) на ім’я Крилової Любові Іванівни – благодійний рахунок, на підтримку та розвиток музею-садиби "Гайдамацька Січ" та підготовку до фестивалю " Чута-Фест". Усі вилучені кошти витрачать на цемент, фарби, цвяхи, емульсійну фарбу та інше.

935 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.