ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2019 | 12:38

На Кіровоградщині в мiськiй лiкарнi встановили новiтнє ангiографiчне обладнання. ФОТО

На Кіровоградщині в мiськiй лiкарнi встановили новiтнє ангiографiчне обладнання. ФОТО

У мiськiй лiкарнi № 1, що в Олександрiї, вiдкрили сучасну катетеризацiйну лабораторiю, призначену для надання високоспецiалiзованої медичної допомоги пацiєнтам з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Оснащення лабораторiї перевiрив голова облдержадмiнiстрацiї Сергiй Кузьменко разом iз мiським головою Олександрiї Степаном Цапюком.

Головний лiкар закладу Вiктор Приходько повiдомив, що лабораторiя забезпечена сучасним агiографiчним апаратом Ziehm Vision RFD для рентгенографiї та рентгеноскопiї. Обладнання придбали за кошти державного та обласного бюджету у сумi 10,5мільйона гривень у рiвних частинах. Також понад 2 мільйонів з обласного бюджету профiнансували на придбання операцiйного столу. Реконструювали примiщення, на що із мiсцевого бюджету видiлили 635 тисяч гривень.

"Зараз у мiстi проживає 21 тисяча осiб, якi страждають на iшемiчну хворобу серця, з яких 9 тисяч – громадяни працездатного вiку. Ангiограф дозволить нам проводити дiагностику судин серця, нирок, магiстральних судин шиї, головного мозку із послiдуючим лiкуванням. За допомогою цього апарату також можливо виконувати стентування та емболiзацiю судин, постановку штучних водiїв ритму серця. У результатi ми зможемо зменшити кiлькiсть iнвалiдизуючих патологiй у працездатних осiб та летальнiсть вiд серцево-судинних хвороб", зауважив керiвник лiкувального закладу. 

За словами, Вiктора Приходька, лабораторiю оснащили у терапевтичному вiддiленнi, у складi якого 35 терапевничних та 25 кардiологiчних лiжок. Медичний персонал зараз проходить навчання для роботи на новiтньому обладнаннi.

228 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.