ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.01.2018 | 10:00

На Кіровоградщині учасники АТО вимагають знищити збірку, присвячену загиблим побратимам. ВІДЕО

На Кіровоградщині учасники АТО вимагають знищити збірку, присвячену загиблим побратимам. ВІДЕО

У Знам‘янцi на Кiровоградщинi волонтери та учасники АТО вимагають вилучити весь наклад i знищити збiрку, присвячену загиблим у вiйнi на Сходi землякам. Про це йдеться у сюжетi "ТСН".

Обурення вiйськових викликали iлюстрацiї видання – на однiй з них Україна зображена у виглядi жiнки з руками по лiктi у кровi. А на сусiднiх сторiнках - труни i згорьованi обличчя рiдних загиблих.

"Жiнка-мати, все начебто i виходить руки у неї в кровi, очi в кровi, волосся в кровi. Прапором замотана. Своїми руками знищуємо - так виходить чи що?", - обурюється боєць АТО Юрiй Руденко.

Цю збiрку видали ще навеснi бюджетним коштом i накладом усього пiвсотнi екземплярiв – для патрiотичного виховання школярiв та студентiв. Вiдтодi бiйцi марно вимагають її вилучення i знищення усiх екземплярiв.

Минулого тижня невдоволенi вкотре прийшли до посадовцiв мiськради з претензiями i, кажуть, почули таку вiдповiдь.

"Складайте зброю. Сидiть вдома. Вас туди нiхто не посилав. Ми вiдповiли: "Якщо ми звiдти пiдемо – вони прийдуть сюди". "Нехай приходять…", - передає слова чиновникiв боєць АТО Олексiй Генкуленко. 

Детальніше дивіться в сюжеті "ТСН".


327 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.