ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.07.2018 | 11:45

На Кіровоградщині у Красносіллі відкрили сучасний спортивний майданчик. ФОТО

На Кіровоградщині у Красносіллі відкрили сучасний спортивний майданчик. ФОТО

У селі Красносілля Олександрівського району відкрили сучасний спортивний майданчик. Про це ідеться на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації. Проект реалізовано в рамках регіональної ініціативи "Здоров'я наших дітей".

Голова ОДА Сергій Кузьменко, присутній на заході, привітав з цією подією мешканців села та учнів Красносільського НВО, на території якого розташований спортмайданчик. Він подякував керівництву району, села та місцевим підприємцям за те, що вони спільними зусиллями реалізували проект.

«Ви знайшли можливість і підтримали власну молодь, таким чином долучилися до регіональної та державної ініціативи по створенню умов для залучення дітей до спорту",– підкреслив очільник області.

Після урочистостей новий спортмайданчик випробували у товариській грі учнівські футбольні команди з Михайлівки і Красносілля, які отримали від Сергія Кузьменка набір м’ячів.

118 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.