ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2018 | 10:50

На Кіровоградщині тваринам роблять щеплення проти сказу

На Кіровоградщині тваринам роблять щеплення проти сказу

З початку нинішнього року спецiалiсти державних установ ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Кіровоградської областi у районах i мiстах зробили щеплення проти сказу понад 51 тисячi собак та 32 тисячам котiв, а також великої рогатої худоби (ВРХ) – 731, свиням – 45, дрiбній рогатій худобі (ДРХ) – 166, коням – 10. Про це йдеться на сайті установи.

У третьому кварталi поточного року державні iнспектори Кропивницького мiського та Знам’янського районного управлiнь Держпродспоживслужби областi до адмiнiстративної вiдповiдальностi у виглядi штрафу за непред’явлення тварин для проведення щеплень проти сказу притягнули двох осiб.

За iнформацiєю Долинського районного управлiння Держпродспоживслужби областi 15 з 19 сiльських та селищних рад затвердили правила утримання тварин у населених пунктах пiдконтрольних територiй.

Протокольними рiшеннями засiдань державних надзвичайних протиепiзоотичних комiсiй при райдержадмiнiстрацiях та мiськвиконкомах затвердили комплекснi плани заходiв щодо боротьби зi сказом на 2018-2022 роки у районах та мiстах областi, де передбаченi заходи згiдно з вимогами законодавства, а також внесли змiни та доповнення, направленi на недопущення нових спалахiв сказу у тварин. Посилили контроль за проведенням планових заходiв щодо пiдтримання оптимальної чисельностi популяцiї диких м’ясоїдних тварин.

Вакцинація – безкоштовна. Оплатити необхідно лише вартість шприца та рукавичок. 

169 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.