ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.11.2017 | 16:45

На Кiровоградщинi цiлодобовi пости охоронятимуть об'єкти водопостачання

На Кiровоградщинi цiлодобовi пости охоронятимуть об'єкти водопостачання

Обласне комунальне виробниче пiдприємство «Днiпро-Кiровоград» замовило послуги iз цiлодобової охорони об’єктiв водопостачання з резервуарами питної води. Про це йдеться нa сaйтi електронних зaкупiвель "ProZorro".

Начальник служби матерiально-технiчного забезпечення, розвитку та iнвестицiй пiдприємства «Днiпро-Кiровоград» Михайло Новiков у коментарi РК зазначив, що цiлодобових постiв буде 17. Заплановано, що охоронятимуть резервуари iз водою у Кропивницькому, Свiтловодську, Олександрiї, Знам’янцi та смт Смолiне.

Тендер виграло управлiння полiцiї охорони в Кiровоградськiй областi, вартуватимуть такi послуги 5 мiльйонiв 926 тисяч гривень.

Строк надання послуги з охорони об’єктiв: 1 сiчня 2018 — 31 грудня 2018.

Як писав РК, у липнi  внаслiдок повалення опори лiнiї електропередач без водопостачання залишилися Кропивницький, Знам'янка, Олександрiя та Свiтловодськ. У "Кiровоградобленерго" зазначили, що аварiя спричинена крадiжкою кутника з опори напругою 150 кВ.

315 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.